2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Tankning tunga fordon
Beskrivning: RFI tankning för tunga fordon
Intern identifierare: KS-2025-00359
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712600 Tankning