749724-2025 - Resultat
Sverige – Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster – TI 2024-1100 Torgomvandling Söderby torg, Salem
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTI 2024-1100 Torgomvandling Söderby torg, Salem
BeskrivningUppdraget omfattar framtagande av förslag till nytt torg och en körspårsutredning för samtliga trafikslag.
Föregående meddelande768684-2024
Intern identifierare70896
Typ av förfarandeSelektivt
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000