Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79900000 Diverse företags- och övriga tjänster
Uppskattad löptid
Startdatum: 01/03/2024
Slutdatum för varaktighet: 31/12/2025
Värde
Beräknat värde exklusive moms: 7 000 000,00 SEK