2. Förfarande
Förfarande
Titel: Upphandling Hyra av ljud, ljus, scen, video och personal – Stockholms Kulturfestival 2024
Beskrivning: Stockholms Stads Kulturförvaltning inbjuder intresserade leverantörer att lämna anbud avseende upphandling av Scen, Ljud, Ljus, Video och Personal till Evenemangsavdelningens projekt Stockholms Kulturfestival 2024.
Intern identifierare: KUL 2023/1747
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 92370000 Ljudteknikertjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 32340000 Mikrofoner och högtalare, 32342400 Ljudanordningar, 45237000 Anläggningsarbeten för scener, 71318100 Ljustekniska tjänster, 79952100 Anordnande av kulturevenemang
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Upphandling Hyra av ljud, ljus, scen, video och personal – Stockholms Kulturfestival 2024