749876-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster – Accessories Sunglasses
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelAccessories Sunglasses
BeskrivningThe assignment covers an Accessories sunglasses store at Stockholm Arlanda Airport.
Förfarandets viktigaste känneteckenUpphandlingen genomförs i ett steg. Annonseras i TED.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:91455:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 55900000 Detaljhandelstjänster