74989-2021 - ÄndringSverige-Ludvika: Parkeringstjänster
Rättelse
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Parkeringsbevakning 2021
Referensnummer: GNU 2021/4
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
63712400 Parkeringstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar löpande parkeringsbevakning för Borlänge, Avesta och Hedemora kommun.