749955-2023 - Resultat
Sverige – Frukt och nötter – Personalfrukt
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelPersonalfrukt
BeskrivningPersonalfrukt
Intern identifierare388/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 03222000 Frukt och nötter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningKomponerade lådor/ korgar med färsk ekologisk frukt till personal.
Intern identifierarePersonalfrukt