749971-2026 - Resultat
Sverige – Katetrar – Inkontinensprodukter avledande
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inkontinensprodukter avledande
Beskrivning: Avledande inkontinensprodukter för Region Jönköping läns och kommunerna i Jönköpings läns behov. Huvudprodukterna i upphandlingen är katetrar för urintappning- både förfyllda och torra katetrar.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33141200 Katetrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001