74999-2026 - Resultat
Sverige – Städning – Lokalvård Norra
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelLokalvård Norra
BeskrivningLokalvård ( städ ) för skola & förskola i Sollentuna kommun.
Intern identifierareUN-2024/01921
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90910000 Städning
Ytterligare klassificering (cpv): 90919300 Städning av skolor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Beskrivningstädning
Intern identifierareLokalvård Norra