749993-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Livsmedel, drycker, tobak o d – Livsmedel Huvudgrossist
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLivsmedel Huvudgrossist
BeskrivningUpphandlingen omfattar Livsmedel - Huvudgrossist.
Intern identifierare5/2023
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15000000 Livsmedel, drycker, tobak o d
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareLivsmedel Huvudgrossist