2. Förfarande
Förfarande
Titel: Biometric sensores
Beskrivning: Karolinska Institutet ( KI ) is looking to purchase advance rings to in their study collect bio metric data. The purpose of these rings are to measure sleep, activities, heart frequency and body temperature.
Intern identifierare: 2-4102/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: System