See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Inoljning av träredskap utomhus
Beskrivning: Upphandlingen omfattar inoljning/målning av träredskap utomhus, vilket i huvudsak är lekställningar, bänkar, pergolor och gradänger på objekt i Göteborgs stad.
Intern identifierare: SFF-2025-00608
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 50870000 Reparation och underhåll av lekplatsutrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000