75007-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Revisionstjänster - Lekebergs kommun
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRevisionstjänster - Lekebergs kommun
BeskrivningRevisionstjänster
Intern identifierare25/6
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000