See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Omhändertagande av farligt avfall från ÅVC
Beskrivning: Omhändertagande av farligt avfall från ÅVC
Intern identifierare: Ks 1121/2024
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90000000 Avlopps- och avfallshantering, sanering och miljötjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Administrativa villkor (1)
Beskrivning: Administrativa villkor
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Kontraktsvillkor/Ramavtalsvillkor
Beskrivning: Ramavtalsvillkor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Leverantörsprövning
Beskrivning: Leverantörsprövning
Del (anbudsområde): LOT-0004
Titel: Krav på tjänsten
Beskrivning: Krav på tjänsten
Del (anbudsområde): LOT-0005
Titel: Administrativa villkor