750094-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Natriumbikarbonat – Natriumbikarbonat
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNatriumbikarbonat
BeskrivningUpphandlingen omfattar leverans av Natriumbikarbonat (NaHCO3) till Åkerslundsverket i Ängelholm.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24313320 Natriumbikarbonat
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:118628:Lot:1