Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Övervakningssystem för enpersonsfordon
Referensnummer: T2022-01260
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 48000000 Programvara och informationssystem
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen omfattar tillhandahållande, drift, förvaltning, support och vidareutveckling avseende Övervakningssystem för enpersonsfordon, i enlighet med upphandlingsdokument inklusive tillhörande bilagor.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 2 400 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 32235000 Slutet övervakningssystem, 34970000 Trafikregleringssystem, 35125000 Övervakningssystem, 48000000 Programvara och informationssystem
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen