See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avrop av socionom till barn och familj enheten
Beskrivning: Vakansen avser ersätta medarbetare ur den ordinarie personalgruppen under pågående rekryteringsprocess under perioden 2025-01-01 - 2025-08-31.
Intern identifierare: SN-2024/212
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Användande av dynamiskt inköpssystem
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Ytterligare om kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 85321000 Administration inom socialtjänsten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: DIS Bemanning Socionomer