See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Tekniska konsulter - Byggprojektledare
Beskrivning: Laholmshem AB och Kommunfastigheter i Laholm AB avser att upphandla ramavtal för successiva avrop av tekniska konsulttjänster inom fackområde byggprojektledartjänster.
Intern identifierare: LH 24/04
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Byggprojektledare - obligatorisk
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Byggprojektledare - Informationsfrågor
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Byggprojektledare - Anbud