750163-2023 - Resultat
Sverige – Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten – Måleritjänster
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelMåleritjänster
Beskrivning-
Intern identifierare53/23
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten
Ytterligare klassificering (cpv): 45432220 Tapetsering, 45442100 Målning, 45442110 Målning av byggnader, 45442180 Ommålning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
BeskrivningUpphandlingen omfattar måleritjänster vilket inkluderar målning och tapetsering inom beställarens fastighetsbestånd. Rådgivning och kalkyleringsarbete kan komma att efterfrågas.
Intern identifierareMåleritjänster