750169-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Förflyttningshjälpmedel
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Förflyttningshjälpmedel
Beskrivning: Förflyttningshjälpmedel (Glidbräda, kilkudde, glidtyg och enpatient lyftselar) till sjukhusen i Halland
Intern identifierare: RS241675
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000