750304-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Redovisning och revision – Räkenskapsrevision
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelRäkenskapsrevision
BeskrivningUpphandlingen omfattar granskning av stadens räkenskaper enligt Standard för kommunal räkenskapsrevision (KISA) samt eventuella tilläggsuppdrag.
Intern identifierare62/2025
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79210000 Redovisning och revision
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareRäkenskapsrevision