2. Förfarande
Förfarande
Titel: Drift av LSS-Boenden
Beskrivning: Upphandlingen avser drift av två LSS-Boenden i Trollhättans Kommun.
Intern identifierare: 2025/718
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Enligt upphandlingsdokument
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85311000 Social omsorg med inkvartering
Ytterligare klassificering (cpv): 85311200 Social omsorg för handikappade
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000