See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släckbil till MSB Revinge
Beskrivning: Fordonet är avsett att nyttjas för insatser vid räddningstjänst i överensstämmelse med lagen och förordningen om Skydd mot olyckor. Fordonet ska registreras som utryckningsfordon.
Intern identifierare: 25/207
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34000000 Transportutrustning och transporthjälpmedel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000