750511-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Nutrition Förbrukningsmaterial
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelNutrition Förbrukningsmaterial
BeskrivningFörbrukningsartiklar kopplade till Nutrition
Föregående meddelande629950-2023
Intern identifierareRS230233
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000