2. Förfarande
Förfarande
Titel: Lastbilschassin med sophanteringsaggregat eller flakväxlaraggregat
Beskrivning: Dynamiskt inköpssystem för att täcka HEM:s behov av lastbilschassin med olika typer av sophanteringsaggregat eller flakväxlaraggregat. Exempel på sophanteringsaggregat kan vara baklastande, sidlastande, frontlastande mm.
Föregående meddelande: 5173901-2019
Intern identifierare: HEM 2019/00033
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34139000 Chassier
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000