751005-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Mejeriprodukter – Mejeriprodukter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelMejeriprodukter
BeskrivningMejeriprodukter
Intern identifierare25RS1046
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 15500000 Mejeriprodukter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000