2. Förfarande
Förfarande
Titel: Träd, buskar och perenner
Beskrivning: Uppdraget avser leverans av utomhusväxter så som träd, buskar och perenner. Växternas främsta användningsområde är vid allmän platsmark men visst behov av plantering på kvartersplats förekommer också.
Intern identifierare: SN-2024-810
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 03110000 Grödor, trädgårdshandels- och trädgårdsprodukter
Ytterligare klassificering (cpv): 03120000 Trädgårdsväxter och plantskoleprodukter, 03121000 Trädgårdsväxter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Generell del (1)