751300-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Defibrillator – Förbrukning och tillbehör till defibrillatorer
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelFörbrukning och tillbehör till defibrillatorer
BeskrivningFörbrukning och tillbehör till befintlig utrustningspark av defibrillatorer. Kommer ersätta SLL438 som kommer att upphöra Q1 2026. SLSO avropsberättigade.
Intern identifierareK 2025-6274
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33182100 Defibrillator
Ytterligare klassificering (cpv): 33140000 Medicinska förbrukningsartiklar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000