2. Förfarande
Förfarande
Titel: Klippning av vattenvegetation 2024
Beskrivning: Tjänsten omfattar klippning av vattenväxtvegetation i Nacka kommuns insjöar.
Intern identifierare: NTN 2023-163
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77800000 Vattenbruk
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Klippning av vattenvegetation 2024