Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/elite/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Spolgrops- samt oljeavskiljarslam
Referensnummer: 0401/19
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 90513800 Behandling av slam
II.1.4.
Kort beskrivning
Mottagning och behandling av spolgrops- och oljeavskiljarslam.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 3 300 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 90513800 Behandling av slam, 90513900 Hantering av slam
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen