2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Biobanksmaterial
Beskrivning: Biobanksmaterial 2D rör+ 96 platta med förslutning
Intern identifierare: RS 2025-05628
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)