2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ventilation Service
Beskrivning: Upphandling av Ventilationsservice
Intern identifierare: 25/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000