751656-2023 - ResultatSverige-Vänersborg: Hälso- och sjukvård samt socialvård
Sociala tjänster och andra särskilda tjänster – offentliga kontrakt
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Specialisthabiliteringsinsatser för flerfunktionshindrade barn och unga på Östergårdens barn- och ungdomshem
Referensnummer: OSN 2023-01670
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avseende specialisthabiliteringsinsatser för flerfunktionshindrade barn och unga boende på Östergårdens barn- och ungdomshem.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen