2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Takhängda medicinska försörjningsenheter
Beskrivning: Region Dalarna inbjuder härmed leverantörer till att besvara denna marknadsundersökning/RFI (Request For Information) inför eventuellt kommande upphandling av takhängda medicinska försörjningsenheter. Denna marknadsundersökning består av ett antal frågor som vi önskar skriftligt svar på.
Intern identifierare: HSN 2024/224
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 33162000 Apparatur och instrument för operationssalar, 33190000 Diverse medicinktekniska produkter