2. Förfarande
Förfarande
Titel: RFI Kognitiva tester
Beskrivning: RFI Kognitiva tester rör digitala tester av neurokognitiva funktioner. De kan delas in i domänerna uppmärksamhet, exekutiva funktioner, verbal respektive visuospatial förmåga samt minne och inlärning
Intern identifierare: 2023-O003437
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd