2. Förfarande
Förfarande
Titel: Psykiatrisk specialistvård för vuxna i öppenvård med geografiskt områdesansvar
Beskrivning: Upphandling avseende psykiatrisk specialistvård för vuxna i öppenvård med geografiskt områdesansvar.
Intern identifierare: 23/100
Typ av förfarande: Annat förfarande i ett steg
Förfarandets viktigaste kännetecken: Upphandling enligt kap 19.
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000