751830-2025 - Resultat
Sverige – Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning) – Rörkopplingar PE PVC rör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelRörkopplingar PE PVC rör
BeskrivningRamavtalet omfattar Kretslopp och Vattens behov av rörkopplingar avsedda för PE- och PVC-rör i dimensioner 16 – 560 mm.
Intern identifierare25/16
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000