See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: 2023 - Uppgradering av licens Tandvårdssystem Carita, region Norrbotten
Beskrivning: Uppgradering av licens Tandvårdssystem Carita
Intern identifierare: 23/429
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Beskrivning: Uppgradering av licens Tandvårdssystem Carita, region Norrbotten