See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Rörkopplingar (allrör)
Beskrivning: Ramavtalet omfattar Kretslopp och Vattens behov av rörkopplingar (allrör) i dimensioner mellan DN16 – DN1000.
Intern identifierare: 25/14
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44000000 Konstruktioner och konstruktionsmaterial; konstruktionshjälpmedel (utom elutrustning)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000