2. Förfarande
Förfarande
Titel: Hydraulik och Pneumatik
Beskrivning: Upphandlingen omfattar både varor och service för Hydraulik respektive Pneumatik. Anbud kan lämnas på en eller flera delar.
Intern identifierare: 23/77
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42122000 Pumpar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Generell del
Ytterligare klassificering (cpv): 42124000 Delar till pumpar, kompressorer eller motorer
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Pneumatik
Del (anbudsområde): LOT-0003
Titel: Hydraulik