2. Förfarande
Förfarande
Titel: 1 Kopierings- och tryckeritjänster
Beskrivning: Upphandlingen avser ett Ramavtal för kopierings- och tryckeritjänster till Ängelholms kommun och de kommunala bolagen. Uppdraget omfattar kopieringsarbeten inklusive kuvert samt tryckeriarbeten såsom affischer, foldrar, flyers, rollups, visitkort och skyltar. Ramavtalet ska säkerställa tillgång till professionella och kostnadseffektiva tjänster för kommunens samlade behov.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Kopieringstjänster
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105104:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 79521000 Kopieringstjänster
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Tryckeritjänster
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:105104:Lot:2