2. Förfarande
Förfarande
Titel: Markskötsel Sandhultsbostäder och Toarpshus
Beskrivning: Upphandling av markskötsel för Sandhultsbostäder och Toarpshus.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77314000 Markskötsel
Ytterligare klassificering (cpv): 90620000 Snöröjning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001