752205-2025 - Resultat
Sverige – Avfallshantering – Fastighetsnära insamling av förpackningar i Täby kommun
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFastighetsnära insamling av förpackningar i Täby kommun
BeskrivningUpphandlingen avser avfallshantering i enlighet med det kommunala insamlingsansvaret
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90510000 Avfallshantering
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103172:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 90511000 Sophämtning, 90512000 Avfallstransport, 90514000 Återvinning av avfall, 90511300 Insamling av avfall