752223-2024 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar – Intubering och tillbehör
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Intubering och tillbehör
Beskrivning: Bronkealtuber, endotrakealtuber, larynxmasker, nästuber, svalgtuber, trakealkanyler, nackband, ledare och cufftrycksmätare mm.
Intern identifierare: VF2023-00027
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 33000000 Medicinsk utrustning, läkemedel och hygienartiklar
Ytterligare klassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: FFU Generell del
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Avtalsvillkor och kommersiella villkor