752421-2023 - Konkurrensutsättning
Sverige – Skötsel av avloppsnät – Spol-, film- och sugbilstjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelSpol-, film- och sugbilstjänster
BeskrivningUpphandlingen avser ramavtal för successiva avrop gällande spol-, film- och sugbilstjänster. Med sugbilstjänster avses även grävsug och torrsug. Ramavtal avses att tecknas med en (1) anbudsgivare.
Intern identifierare23/01882
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90480000 Skötsel av avloppsnät
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000