2. Förfarande
Förfarande
Titel: Släck- och räddningsfordon till Räddningstjänsten i Höllviken
Beskrivning: Vellinge kommun inbjuder till att lämna anbud på upphandling Släck- och räddningsfordon till Räddningstjänsten i Höllviken, enligt de förutsättningar som anges i upphandlingsdokumentationen.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34114110 Räddningsfordon
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:121108:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 34144210 Brandfordon