752473-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Gaser – Svetsgas, gasol, gas för badanläggningar mm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelSvetsgas, gasol, gas för badanläggningar mm
BeskrivningUpphandling av svetsgas, gasol och gas för badanläggningar för behov inom Serviceförvaltningen, Malmö stad-
Intern identifierareSN 2025-1587
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 24100000 Gaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareSvetsgas, gasol, gas för badanläggningar mm