Huvudsaklig CPV-kod 71321400 Konsulttjänster inom ventilation
II.1.4.
Kort beskrivning
Avser uppdrag gällande OVK besiktning avser kontroll och besiktning av lokaler med allt ifrån administrativ verksamhet till lokaler med vård- eller teknikintensiv verksamhet.
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 45331210 Installation av ventilation, 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster, 71315410 Inspektion av ventilationssystem, 71631000 Teknisk besiktning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen