See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Baltice.org-palvelun ylläpito ja kehittäminen
Beskrivning: Hankinnan kohteena on Baltice.org-palvelun ylläpito ja kehittäminen. Baltice.org-palvelun tarkoituksena on tarjota ajankohtaista ja luotettavaa tietoa talviseen merenkulkukäyttöön. Palvelu yhdistää tietoa eri lähteistä ja tarjoaa tiedot eri muodoissa (kartat, teksti, tulostusversiot). Palvelu on ilmainen ja kaikille avoin ja sen kieli on englanti. Palveluntuottajaksi valitaan yksi toimittaja. Hankinta on kuvattu yksityiskohtaisesti tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
Föregående meddelande: 522984-2023
Intern identifierare: VÄYLÄ/1854/02.01.11/2023
Typ av förfarande: Öppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Intern identifierare: 682405