Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning
Ytterligare klassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor, 31510000 Elektriska glödlampor, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31530000 Delar till lampor och belysningsutrustning, 31600000 Elektrisk utrustning, 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
Leveransplats
Del av land (NUTS): Stockholms län (SE110)
Land: Sverige
Kompletterande information: -